Září 2006

Piercing-obočí-šperk

26. září 2006 v 20:25 | Alex |  Piercing

Piercing-šperky

26. září 2006 v 20:16 | Alex |  Piercing

Piercing-foto ukázky

26. září 2006 v 17:54 | Alex |  Piercing

foto ukázky

26. září 2006 v 17:34 | Alex |  Kérky

Návrhy(šablony)

26. září 2006 v 17:07 | Alex |  Kérky

Story about Lucky.......

26. září 2006 v 16:27 | Lucík
This is a story,about girl name Lucky…
…Early morning,she wakes up,
nock,nock,nock on the door :
it's time for make-up,perfect smile…
Byl večer.Seděl na terase a kouřil.Neměla to ráda a on s tím kvůli ní přestal.Ale teď už neměl důvod proč nekouřit…Byla to první a věděl že poslední dívka které řekl to,co myslel že žádné nikdy neřekne…Jen pro ni dokázal vyslovit ty dvě kouzelné slovíčka:Miluju Tě…Patřily jen jeho dívce.Miloval ji celým srdcem.To ona 17letá dívka ho dokázala změnit k lepšímu.Dnes by to bylo 9 měsíců,co spolu byli…To číslo milovala,ale víc než to číslo a svůj život milovala jeho…Byla to vzájemná a vášnivá láska.Dokázali si to na mnoha místech,mnoha různými způsoby.Jejich okolí jim přálo,i jeho rodiče si ji zamilovali.Byla plná energie,lásky,elánu,chuti do života.Snad jediný kdo jim nepřál,byl osud…Tu noc si pamatuje,jakoby to bylo včera.Přitom je to už 9 dnů…Bill,Andreas,Gustav,Georg,on a ona právě vycházeli z klubu FELIX.Smáli se vtipu,který právě dořekla a celí rozesmátí přecházeli ulici…Když v ten okamžik vyjelo ze zatáčky auto.Oni dva šli v ruku v ruce jako poslední a z legrace jej postrčila dopředu,proto auto srazilo jen ji.Řidič si ji nevšiml,telefonoval a ona zase měla oči jen pro něj…sanitka přijela za 10 minut a jen on do nemocnice mohl také.Celou dobu je uklidňoval ošetřující lékař…V nemocnici ji převlékli a vezli okamžitě na sál…Stihl jí dát ještě malý polibek a říct:Miluju Tě…Ona se na něj z posledních sil usmála…Teď už není.Vnitřní krvácení se nedalo zastavit…Její přezdívka Lucky mu teď připadá směšná.Vzali si sebou jeho srdce…Oni…Byla těhotná…
…And they say:She' a Lucky,She's a star…

Methodmen

19. září 2006 v 10:56 | Alex |  Mathodmen
Datum narození : 1. března 1971
Celé jméno :Clifford Smith které si změnil na Shakuan God Allah
Když byl u otce, učil se hrát na bicí a také jako jeho otec skládal básně. V dětství a rané dospělosti se ale nezajímal pouze o hudbu, zajímali ho také komiksy, jeho nejoblíbenějším byl například Ghost Rider. Tímto komiksem byl fascinovaný natolik, že se to projevilo nejen v jeho rapové tvorbě, ale je to i jedna z jeho mnoha přezdívek. Jeho dospívání, doba, než se dostal k rappování, je ale protkána i dealováním drog, podřadnými a mnohdy nezákonnými a špatně placenými "zaměstnáními" (jako třeba práce u Sochy Svobody) a ani jeho školní výsledky nedosahovaly zrovna úrovně premianta třídy. Kázeňské prohřešky došly až tak daleko, že byl ze školy vyhozen.
Zanedlouho, na počátku 90. let se ale jeho cesta životem protla s několika dalšími. V jednom nočním podniku se potkává s triem bratranců RZA, GZA, O.D.B. Trio zrovna začínalo hledat talenty do nové hip hopové skupiny a jelikož v této době byl Clifford v povědomí ostatních svou zatím skromnou tvorbou, rozhodnou se jej vzít pod křídla své skupiny. Přidávají se také Ghostface Killah, Inspectah Deck, Raekwon a U-God, mimochodem s tím se Method již setkal v dobách, kdy pracoval u Sochy Svobody. Tady začíná sága Wu-Tang Clanu. To už se ale píše rok 1992, rok kdy se pomalu začíná rodit nadvláda rodiny WU, když vydávají singl "Protect Ya Neck/After the Laughter". Už od začátku jde vidět, že Method je a bude nejvýraznějším článkem skupiny. Meth byl jeden ze dvou členů, kteří dostali prostor pro svůj sólo song na kultovním elpíčku "Enter the Wu-Tang: 36 Chambers". Jejich debutové album, které vydali roku 1993, celou skupinu nakoplo na výsluní.
Mr. Meth byl také první, kterému ostatní členové dovolili vydat svou sólo desku a to dokonce i pod jiným labelem. Pro svůj sólo debut si vybral giganta v oboru label Def Jam. V roce 1994 tedy spatřil světlo světa temný démonický "Tical". I přes názor společnosti na rap v té době se CD umístilo na pozici číslo 4 v americkém žebříčku. Singl "You're All I Need" jehož remix "I'll Be There For You/You're All I Need To Get By" ,na kterém se společně s Methem ukázala za mikem i Mary J. Bliege se stal v roce 1995 mega hitem.
Díky svému osobitému stylu rapu se brzy stal v hiphopových kruzích oblíbený a vyhledávaný. Jeho osoba uvízla v oku i velikánovi té doby Notoriousovi B.I.G., se kterým si dal singl "The What" z jeho veleúspěšného alba "Ready To Die".
V létě roku 1995 se potkal s člověkem, ke kterému si za léta jejich spolupráce vybudoval velice úzký vztah, jeho jméno je samozřejmě Redman. V ´96 spolu vytvořili singl "Do What Ya Feel", ale pak se Meth zabořil do práce s jeho "rodinou" Wu-Tang Clanem. Zrodila se jeho nová přezdívka a s ní i oděvní firma, obojí nese název "Johnny Blaze".
Následujícího roku tedy 1997 vychází WU další CD "Wu-Tang Forever". Jeho třikrát platinový úspěch se v Method Manovi odrazil chutí na jeho další tvorbu a tak po záplavě hostovaček s nejrůznějšími umělci vychází v roce 1998 druhé sólové album "Tical 2000: The Jugement Day", album je sice platinové jako jeho debut, ovšem celkově nesklidilo takový úspěch.
V ´99 přišla ta správná doba na oživení vztahů s Redmanem, spolu s tím se připojil na Jay-Zho "Hard Knock Life tour". Tour se těšila zájmu ve všech koutech států. Ovšem téhož roku se Mr. Meth zapsal do hiphopových kronik zlatým písmem, když si sedl s parťákem Redmanem za mikrák a společně upekli album "Blackout", které vyšlo 28.září. Po obrovském úspěchu měl plný stůl nabídek a nevěděl kam dřív skočit. Rozhodl se ale, že skočí k DMXovi a LL Cool Jovi a vytvořili pecku "4,3,2,1". Skočil si i za Redmanem, výsledek? "Whatcha Gonna Do".
V roce 2000 se

fotečky

19. září 2006 v 10:54 | Alex |  Redman

Redman

19. září 2006 v 10:37 | Alex |  Redman
Přezdívky:Funk Doc/Funk Doctor/Funk Doctor Spock/Funk Doctor Spot
Doc,Red,Reggie/Reggie Notable,Soopaman/Soopaman Luva,Uncle Kooley
Osudný okamžik REDMANA byl,když se ho všimnul člen skupiny EPMD Erik Sermon v jednom newyorském klubu,kde dával freestyle.Erik mu nabídl místo v Hit Squad crew.Pak Redman spolupracoval se skupinou EPMD na jejich třetím albu,rapoval v písních ''Hardcore'' a ''Brothers On My Jock''.
Redman spolupracoval s několika hh umělci,ale i s umělci jiného žánru.Skupina a umělci s kterými spolupracoval:Wyclef Jean,Snoop Dogg,Scarface,The Offspring,Eminem,Gorillaz,D' Angelo,2Pac,Jodeci,Cypress Hill,De La Soul,Tribe Called Quest,Krs1,IAM ,Christina Aquilera......
Zahrál si v několika filmech,asi nejznámější je Kdo hulí,ten umí.Další filmy:Method&Red,Scary Movie 3.....

Něco málo o skupině

12. září 2006 v 14:19 | Alex |  KoRn
Skupina KoRn vznikla v roce 1993 po rozpadu dvou skupin: Sexart a LAPD. Jonathan Davis působil v Sexartu, když pracoval na pitevně. Sexart tvořili: Jonathan Davis (zpěv), David DeRoo [DeRoo] (baskytara), Ray Solis [Chaka] (kytara), Ryan Schuck (kytara), Denis Shinn (bicí). Skupina vydala oficiálně jen jednu píseň, která byla na výběrovém albu "Cultivation '92" Dnes už tato kapela existuje jen na vzácných nahrávkách, které stále kolují po Bakersfieldu.
LAPD se skládala z: Richard Morales (zpěv), James "Munky" Shaffer (kytara), Reginald "Fieldy" Arvizu (baskytara), David Silveria (bubny) a na turné s nimi vystupoval i Brian "Head" Welch (kytara). Skupina vyprodukovala 2 nahrávky: demo "Love And Peace, Dude" z roku 1989, obsahovalo jen 3 písně, a "Who's Laughing Now" z roku 1991.
Historie samotné skupiny KoRn začíná, po rozpadu LAPD. Všichni, až na Richarda se rozhodli, že s hudbou neskončí, proto se zreformovali, nyní už i s Brianem, ale chyběl jim zpěvák. Toho našli když Munky a Head vstoupili do baru, kde hrávala skupina Sexart. Když už byli na odchodu, Sexart nastartovala pořádný nářez. Oba se na sebe obrátili a řekli "Můj Bože !" vrátili se a poslechli si celé vystoupení. Sexart se několik měsíců na to rozpadl a Jonathan dostal nabídku. Nejdříve ji nechtěl přijmout, ale jeho psycholožka mu vysvětlila, že by to byla hloupost, takovou nabídku alespoň nevyzkoušet. Všichni se pak shodli, že jim to klape.
Později KoRn nahráli demo nahrávku nazvanou "Niedermeyer's Mind", která obsahovala 4 písně: "Blind", "Predictable", "Daddy" a "Alive". Píseň "Predictable" zůstala skoro nezměněná, na rozdíl od "Blind" a "Daddy", které byly zasaženy do značné míry. Demo verze písně "Blind" obsahovala mnohem více metalových riftů. Třebaže "Alive" na prvním albu nezůstala, některé části byly přeneseny do písní "Need To" a "Divine".
První bezejmenné album skupina vydala 7. 7. 1994. Další album "Life Is Peachy" 15. 10. 1996, "Follow The Leader" 18. 8. 1998, "Issues" 16. 11. 1999. Následující album se skupina chystá nahrát na konci roku 2000.

Životopis

7. září 2006 v 17:04 | Alex |  Linkin Park
Linkin Park

Členové skupiny: Chester, Mike, Brad, Rob, Joe a Dave.

Počátky skupiny


Počátky Linkinů hledáme u skupiny Xero, kterou založili dlouholetí spolužáci Mike Shinoda a Brad Delson. První nahrávku vytvořili v roce 1993 v malém studiu ložnice Mika. Ke skupině se pak přidal jejich třetí spolužák Rob Bourdon. Mike ještě přivedl spolužáka z vejšky Joea Hahna a také Brad našel v době vysokoškolského studia dalšího člena - spolubydlícího na kolejích Davea Farrella. Kapela sehnala ještě zpěváka - výborného Chestera Benningtona z Arizony. A kompletní kapela (jihokalifornského původu s výjimkou Chestera) byla na světě. Zbývalo už jen vymyslet nové jméno. Skvělý nápad názvu Hybrid Theory byl zamítnut, protože taková kapela už existovala, a tak vymysleli spojení jiných dvou slov - Lincolin Park, které změnili na konečný název Linkin Park.


Skupina Linkin ParkCelou skupinu Linkin Park tedy tvoří zpěvák Chester Bennington, rapper Mike Shinoda, kytarista a baskytarista Brad Delson, bubeník Rob Bourdon, DJ Jospeh Hahn zvaný Joe a basista Dave Farrell s přezdívkou Phoenix. O samply se stará Mike a Joe.

Na jaře 2000 podepsali smlouvu s Warner Bros. Records. Po těžkém rozhodování si za producentavybrali Dona Gilmora, který je prý dokáže přimět k tvrdé práci na psaní písní. Ihned začali pracovat na svém debutovém albu.


O skupiněLinkini jsou známí jako zodpovědní, slušní a pracovití mladí muži, kteří nepijí a s výjimkou Chestera ani nekouří. A to je v dnešní době vskutku pozoruhodné!

Jejich texty

Všimli jste si, že na celé desce těhle kalifornských "vzorňásků" nenajdete jediné slovíčko "fuck" nebo "shit" ?! A přesto jsou jejich songy špičkové, protože oni se snadno dokáží bez těchto tvrdých slov obejít. A své texty věnují raději nevydařeným vztahům než kritice politického systému... Texty píší Mike a Chester a to především o "obecných emocích, pocitech bezvýznamnosti, zklamání, bezmocnosti, nebo optimismu". Píší také o každodenním životě, "protože někdy je dobré vědět, že jiní lidé procházejí tím samým jako vy".


Alba


1) Debutové album: Hybrid Theory (na přelomu let 2000/2001)

- na této desce se nepodílel Phoenix

- úspěchy: v žebříčku prodejnosti The Billboard 2001 na 9. místě (počet prodaných alb: 8 milionů, poté 14 milionů); soška Grammy; dvě nominace do udělování hudebních cen MTV za nejlepší rockový klip a nejlepší režii hudebního klipu; různé platinové a multi-platinové desky

2) remixové album: Reanimation (v létě 2002) - stalo se remixovým albem roku

3) Druhé album: Meteora (24. března 2003)

- Skladby: Forword, Don't Stay, Somewhere I Belong, Lying From You, Hit The Floor, Easier To Run, Faint, Figure.09, Breaking The Habit, From The Inside, Nobody's Listening, Session, Numb (celkový čas 36 minut 37 sekund)

- Druhé album Meteora dostalo název podle jednoho místa, které jim úplně učarovalo: skupiny šesti řeckých klášterů, položených na skalnatém vrcholu.

- Podle členů skupiny je druhé album Meteora optimističtější než debutové album Hybrid Theory. A proč? Protože jejich život se jim prý nyní zlepšil. A čím? Tím, že projeli velký kus světa a tím pádem se "hned začali dívat na všechno z větší perspektivy, i na své nicotné problémky." To je zajímavý poznatek.


Koncerty


Jakmile kapela dokončila v roce 2000 své debutové album Hybrid Theory a vrátil se basista Phoenix, ihned se vydali Linkini na své turné po USA a Evropě. Vynechali však při něm Českou republiku, což se chystali napravit koncertem v pražské T-Mobile aréně dne 16. června 2003 při dalším evropském turné se songy z alba Meteora. Koncert byl ale oddálen na začátek září, protože zpěvák Chester musel být 30. května hospitalizován v losangelské nemocnici s bolestmi břicha a zad. Příčinou byl nejspíše břišní parazit, jak zjistili doktoři podle četných vyšetření během jeho jedenáctidenního pobytu.

Podle Roba se skupina Linkin Park snaží od samého počátku o silný vztah se svými fanoušky. Stále se snaží, aby fanoušci byli na prvním místě. Kromě pečlivě udržovaných oficiálních webových stránek o tom vypovídá také fakt, že Linkini rozdají na každém z koncertů stovky podpisů a také že za jediný rok odehráli 324 koncertů!


spolupráce s raperem Jay-z


Collision Course, album rappera Jay-Z a americké nu-metalové skupiny Linkin Park, je pozoruhodným počinem. Vzniklo z iniciativy televize MTV, která je požádala, aby spolu vystoupili pro pořad MTV Ultimate Mash-Ups. Letos se proto 18. července setkali v Roxy Theatre v Hollywoodu. Společná práce se jim tak zalíbila, že nahráli minialbum a dodělali DVD.

Pojem mash-up definuje zkřížení dvou písní do zcela nové, přesto nepopírající původní verze. Zní to jednoduše, v praxi je to ale alchymie. Přitažlivá: Linkin Park kvůli ní odložili vydání nového alba na příští rok. Collision Course je komplet se šesti studiovými nahrávkami "novinek" na CD a s DVD zachycujícím obrazem zmíněný koncert, jeho zpracování pro MTV, dokument o práci na studiových podobách skladeb i další obrazový materiál. Největší hity Jay-Z se mísí s největšími hity Linkin Park. První část nových skladeb je většinou černého rapperova, druhá se přehoupne k ostrým kytarám, chytrým klávesovým plochám a neodolatelnému, až na dřeň jdoucímu zpěvu Chestera Benningtona, kterého podporuje "jeho" rapper Mike Shinoda.

Hiphop v nu-metalovém hávu

V reálu dochází k totálnímu míchání již smíchaného. Jay-Z je sice reprezentant poměrně čitelného hiphopu, ovšem Linkin Park definují moderní nu-metal, který sám o sobě stojí na podpoře hudby již vymyšlené a prověřené, především ale smíšené. Jestliže se na konci devadesátých let zdálo, že křížit styly dál již nelze, ukazuje se, že opak je pravdou. Tahy neodolatelných melodiků Linkin Park však únavně rapujícího černocha bez pardonu drtí a způsobují, že pouze jejich část skladeb má nějaký tvar a ducha. Jay-Z tak nakonec dělá kouskům Papercut, Faint, In The End či One Step Closer těmi svými předskokana.

Cypress Hill

7. září 2006 v 16:53 | Alex |  Cypress Hill
SEN DOG,B-REAL,DJ MUGGS,BOBO
Před tím,než se v roce 1988 dal dohromady průkopnický kvartet CYPRESS HILL,absolvovali jeho zakladatelé dlouhou cestu z ulic South Central v LA.V průběhu jejich 15-ti leté historie prodali na 15 milionů desek po celém světě,obdrželi 15 multiplatinových,platinových a zlatých ocenění od organizace RIAA.Jejich zajímavá kariéra je zachycena na poslední dlouho očekávané sedmé(a desáté celkově) studiové desce TILL DEATH DO US PART,která stejně jako její název,obsahuje náznaky temné smrtelnosti s mravoučnými příběhy poháněné dunivými HIP HOPOVÝMI BEATY,SEN DOGOVÝM nenapodobitelným hřmotným hlasem v refrénech a osobitým vypravěčským stylem.

Texty

7. září 2006 v 16:20 | Alex |  Mc Marpo
6 metrů hluboko
Ahoj,nejsem doma po zaznění tónu mi zanechte vzkaz.
Ahh kurva, tohle je můj posranej
příběh to nechápu, proč to zašlo tak daleko.
Udělal jsem pro tebe všechno,
první a poslední, a ty se mnou takhle zacházíš?
Každej tvuj úsměv,
každý obejmutí,každa minuta strávena s tebou
všechno bylo jako... všechno si hrála.
Můj život co jsem si zničil kvůli tobě.
Já myslel, že mě doopravdy miluješ
ale ne,hrála jsi to.Nikdy ti to nezapomenu ty děvko.
Ty víš, jak moc žárlim, když flirtuješ s ostatníma kryplama
ale ty s nima chceš i spát?
Kolik jsi jich měla co já nevim,
když jsem byl pryč, když jsem byl hrát ty čubko jedna
nikdy ti to nezapomenu.
Ty mě ničíš, nenávidim tě.
Kvůli tobě je můj život peklo na zemi,
podívej se na mě je ze mně troska,
musím se schovávat nikoho nechci vidět.
Je to všechno jenom kvůli tobě.
Lituju dne kdy jsem tě potkal, všechno byla lež
táhni k čertu, jdi mi z očí.

Začalo to: líbánim, objimánim a chozením za ruce,
teď se hádáme, že utrácíš mí peníze,
nechceš jít do práce,
celej den trávíš po krámech nakupováním
a šlechtěním na kosmetice.
Už skoro každej večer kalíš
v nejlepších klubech ve V.I.P.
se polonahá předvádíš, svádíš ostatní frajery za mými zády.
A já myslel, že se doopravdy máme....to určitě.
Když se tě ptám proč,
směješ se mi do očí,
klepu se jako bych byl předávkovanej každou tvou lží,
bože řekni proč já už nechci žít.
Ohci odletět pryč od všeho trápení.
Jsi něco víc nestačí ti běžný oblečení,
jsi vydržovaná musíš mít všechno nejlepší:
hadry La Coste,Replay a nebo Armani.
Nechápeš co jsi ve mně nechala za rány.
Nenechám tě se mnou jednat jako bych byl zvíře, řikáš:
"Marpo, jsi hovno takovejch jako jsi ty mám deset na každym prstě"
radši si dej majzla na to co říkaš,
začínáš mě vážně srát nejsem tvůj kamarád
nikdy nebudu.
Chci udělat něco čeho budu litovat,
stejně budu celej tvůj život jen proklínat.
Protože, jsi mi ten můj totálně zničila,
tys mi ho pošlapala, úplně zkurvila.
Ještě, že mám hip-hop,
kde se můžu vyjádřit.
Bífuju se svym životem on nejde zastavit.
Špatným skutkům ani nedokážu zabránit.
Chtěl bych se uklidnit ale začínám bláznit.
Přestaň se smát když s tebou chci vážně mluvit.
Myslíš si, že bych tě nedokázal nikdy uhodit,
já vím jsi děvka snažíš se mě využít.
Přestaň se mi kurva smát nebo uvidíš.

Co děláš?!Vidíš to?
donutila jsi mě praštit tě, ty jedna kurvo
budu tě mlátit tak dlouho dokavaď se mi neomluvíš.
Prosim neee.Zvedni tu svou prdel
ať tě můžu proplesknout znova
máš to ráda drsný viď heh řekni je to pravda?
Prokopnu ti žebra ať už konečně dneska chcípneš,
tak krvácej ty děvko
strašně miluju tu vůni krve.
Kde mám nůž ať ti můžu rozpárat obličej od ucha k uchu.
Vyříznu ti jazyk ty děvko no tak otevři tu hubu.
Zkurvila jsi mi život ty krávo,
tak se postav svýmu osudu.
Podříznul jsem jí krk a ona těžce lapala po dechu.
Dívám se jí do očí,
strašně rád se útápím v tomhle pohledu.
Konečně jsem volný ale co budu kurva dělat,
hm počkat už vim.
Zajedu do lesa a pohřbim její tělo šest metrů hluboko,
zavezu ji někam kde široko,
daleko kurva nikdo nebydlí.
Musím jí dostat do auta.
To zkurvený tělo je strašně těžký.
Ale konečně už jsme na dálnici
nejmíň sto kiláků od Prahy.
Hele tohle je skvělý místo,
tady ji nikdo hledat nebude,
kopu hlubokej hrob ty děvko,
ať už je konečně po tobě.
Poslední polibek sbohem.
A hlína tě pohltí jednou provždy.
Mám strach protože věřim,
Že tvůj duch mě bude jednou strašit,
začínám šílet jsem blázen
nedokážu se ovládat,
podříznu si žíly abych zapomněl na život co jsi mi zkurvila,
už nemůžu a chci zemřít já už nechci nikdy žít.

Ale počkat co je kurva tohle?
kolik je?
á tři ráno, kurva jsem celej zpocenej
tohle byl fakt šílenej sen
takovej strašně reálnej, bože co to?
Proč mám ruce od hlíny
a proč vedle mě neleží moje holka?
Jděte mi z cesty
MC's jděte mi z cesty, přichází Marpo,
s jedinečnou flow, byl sem dobitej před svojí show,
byl sem vypískanej při svý show,
ale pořád stojim tady pevně na nohou.

Na moje album se lidi těší víc jak na deník princezny Diany,
připrav se že můj rap kouše jako murény, všechny kretény,
co nerespektujou moje nejbližší krajany,
moje umění udělá z tvýho nejtvrdšího tracku trapnou komedii,
checkuj tu energii.
Mojí poezii, mnohem silnější než ta největší vlna tsunami co byla v Malajsii,
ty stejně nebudeš mít žádnej styl, ani kdyby si bydlel celej život v Beverly Hills,
i kdyby ti dali ten nejlepší deal, stejně budeš pro mě nula, co neni real.
Klidně buď gangsta, nos si šátek, házej prachama okolo sebe jako spratek.
Tátá ti koupí gun až budeš mít svátek, můžeš účinkovat v seriálu star trek.
Chceš bejt tvrdej, se jménem Daniel, možná budeš dělat reklamy pro Ariel,
každej mě bere že já sem jeho nepřítel, přitom sem jen kvalitního rapu stvořitel!

Marpo xsel krotitel všech namyšlenejch zmrdů,
všechny starý rapery co si poslouchal jako dítě pošlu do důchodu.
tvojí show bych si nezabookoval ani kdyby mě vyšla na stokorunu!

(2x)
Brutálně zabíjíš!
Marpo,
ty je brutálně zabíjíš!
tak řekni moje méno,
ty brutálně zabíjíš!
Marpo,
ty je brutálně zabíjíš!
všichni rapeři se tě bojí.Nemáš inspiraci, nikdy mít nebudeš,
všechny svoje nápady akorát ukradneš.
Přepočítám si vás jako dolary,
postavim do řady a pustim se do popravy proti mě jak úřady
s drzostí a malou kapkou odvahy, rozbiju všechny hejtry jako flašku campari.
vaše flow myslně připomíná maďary, sem Pentium IV zatímco ty seš Atari,
ty neoslníš ani kdyby si byl ze zlata, myslíš že si Hard Core, si jenom atrapa!
Zženštělej rádoby chlap jako Štefan Margita, začnu bojovat proti šmejdum typu Paroubka.
Chci dělat kvalitní rap ne jenom sedět a čumět a čekat a mít zadarmo úspěch.
Spousta mladejch MC's má hodně na spěch, timhle tempem byste mohli chytnout úžeh, miliony distracků na moje méno, zalez a začni makat, ať chytneš moje tempo
já sem Marpo, já nejsem jentak někdo, po původu si najednou každej leští ego,
dneska je normální, že každej děsí, svojí mámu že ho donutila vynést smetí,
chápu že postupem času je to moderní, ale nezapomeňte kdo tu byl kurva PRVNÍ!

(2x)
Brutálně zabíjíš!
Marpo,
ty je brutálně zabíjíš!
tak řekni moje méno,
ty brutálně zabíjíš!
Marpo,
ty je brutálně zabíjíš!
všichni rapeři se tě bojí.
Jsem
Jsem desperát-který chystá atentát na všechny heliový Mc's který nemám rád//Jsem opiát-pod kterým začnou holky tát a já si budu užívat na každý pád//Jsem Mesiáš-který je připraven se prát o holou pravdu o který se tobě může zdát//Jsem syndikát-na který nemáš odvahu se ptát a radši držíš ten svůj vyjebanej celibát//Jsem implantát-který ti bude život brát//Jsem kamarád-který tě bude celý život srát//Jsem preparát-který zkoumáš pod mikroskopem a hledáš chyby abys mi je potom mohl vyčítat//Jsem destilát-po kterém náhle ztrácíš zrak//Jsem hypokrat-který má moc plivat oheň jako drak//Jsem reportáž-na které makáš a netušíš že za pár dní tě donutí ruská mafie broky žrát//
Jsem koloseum-kam všichni lidi chodí slavit svoje novoroční jubileum//Jsem delirium-to jsou halucinogenní stavy při kterých vidíš na těle jedovatý hady//Jsem pervitin-který ti ničí zdraví-připravuje o štěstí a ničí ti rodinné vztahy//Jsem politik-zkorumpovaná osoba která podplácí úřady bez pocitu viny//Jsem krucifix-pod kterým každý den lidi klečí a modlí se aby jim bůh odpustil hříšné činy//Jsem sadista-líbí se mi když cítíš neskutečnou bolest kterou ti způsobuji já//Jsem plastika-která nahrazuje nedostatky na všech místech tvého těla//Jsem sólista-co tvoří revoluční album které nepochopí jen tak každý posluchač//Jsem svastika-ženu lidi aby zabíjeli kvůli stupidní ideologii a přesvědčení//Jsem vysvědčení-za který doma dostaneš přes držku a půl roku domácího vězení//Jsem tušení-které se ti hlavou honí když máš udělat nějaký negativní rozhodnutí//Jsem bušení-tvého srdce v situacích vyhrocených kdy furt přemýšlíš o sebe zatracení//Jsem desperát-který chystá atentát na všechny heliový Mc's který nemám rád//Jsem opiát-pod kterým začnou holky tát a já si budu užívat na každý pád//Jsem Mesiáš-který je připraven se prát o holou pravdu o který se tobě může zdát//Jsem syndikát-na který nemáš odvahu se ptát a radši držíš ten svůj vyjebanej celibát//Jsem tenkrát-na který rád vzpomínáš a kdykoli se sejdeš s fellas tak o něm povídáš//Jsem nuselák-který tě nutí život brát a cítit že zas můžeš volně létat jako pták//Jsem fanatik-kvůli víře v Alláha jsem schopen pozabíjet stovky lidí//Jsem cholerik-nasere mě každá maličkost že každou situaci musí řešit násilí//Jsem hazardér-hraji ruskou ruletu za almužnu abych pobavil společenskou smetánku//Jsem kaskadér-který nahrazuje řadu předních herců aby náhodou nepřišli k úrazu//Jsem amatér-co se pohybuje v hudebním bizznysu a neví kdo všechno mu vykrádá kapsu//Jsem promotér-který má totálně narváno v klubu a všem kapelám neplatí uvedenou taxu//Jsem Chingishán-dobývám Asii a Evropu armádou svých reamů neberu si servítky//Jsem chuligán-lidi na mě volají policejní hlídky ze včerejšku si pamatuji střípky//Jsem advokát-tahám zločince a vrahy zpátky na svobodu a kašlu na vlnu následků//Jsem koncentrák-který uštědřuje ponížení,utrpení,spoustu nátlaků a ničí psychiku//Jsem narkoman-zničená osoba co se utápí ve vlastních sračkách po další dávce heráku//Jsem pyroman-zapaluji baráky a upaluji lidi nikdy nedám z mojí ruky sirku//Jsem kleptoman-okrádám mojí vlastní rodinu o věci který nemají vůbec žádnou hodnotu//Jsem nekroman-nemocný člověk který po deštivých večerech vykopává mrtvá těla z hrobu//Jsem desperát-který chystá atentát na všechny heliový Mc's který nemám rád//Jsem opiát-pod kterým začnou holky tát a já si budu užívat na každý pád//Jsem Mesiáš-který je připraven se prát o holou pravdu o který se tobě může zdát//Jsem syndikát-na který nemáš odvahu se ptát a radši držíš ten svůj vyjebanej celibát

MARPO-EMOTRIX feat GIPSY(text)

GIPSY aka CIGGA:Ciga a Marpo zavináč paranormalz power//kňučící MCsís,mám pro vás blbou zprávu//em sý em es skrze GPRS//stáhněte si pár kilobajtů našich dat dnes//a budete mít nadosmrti error//a skrze hip hop worm odhalí se,zda je tvůj rap horor//skrze virus I HATE YOU//já a Marpo umrdáme tvůj svět jako gej šůů//pudem přímo k jádru cosi jako kernel//fatální účinky viru již za šest neděl//jak poznáš virus?Za tři dny osype se ti prdel//za tejden tvoje nic flow opustí hrdel//za tejdny dva budeš poslouchat Skootra//a věřit tomu,že posloucháš nu metal//třetí tejden budeš nosit místo kulicha šprcku//vyhoníš si brko a budeš mít hnědou mrdku//protože tvoje rýmy z prdele už nemaj jak ven//a tak to zkoušej všelijak,chcanky,blitky,hlen//čtvrtej tejden budou restarty častější//soubory z tvýho kompu skrytější a matnější//to je jenom proto,že už nebudeš mít ani páru//o tom,co že to je ten soubor ve win raru//C.N.M.A.T.K.//to je Ciga na Marpově albu tvůj konec..háá.//
MARPO://Jsem na hackování expert//přijímám pakety,zjišťuju IP adresy,tvořim nebezpečný viry//znám poskytovatele tvýho připojení,dokonce vím kdo jsi a kde bydlíš//pozoruju tě když chodíš do školy,mám hacknutý všechny tvý účty a čtu si tvoje emaily//znám čísla všech kreditních karet//co si použil na zaplacení gay porna stránek//naboural jsem se do vládního počítače a změnil tvoji identitu//způsobil že máš milión dluhů-zničeho nic zápisy v trestním rejstříku a tvůj fotr je hledanej pro vraždu//zakóduju ti všechny programy kabelový televize//bojíš se mluvit protože mám štenice po celym tvym domě//máš trojskýho koně v systému-ty máš strach lamere?Máš ho ze mě//hacknul jsem WWW stránku tvojí střední školy//zajistil jsem že propadáš ze 2 předmětů a zase zmizel beze stopy//jsem anonymní-probíjim se přes všechny ty proxy servery//nemůžeš mě nikdy chytit//pozvi si mafia boye ať mě sleduje ale ještě než se připojí bude mít co dělat s Marpem//dokážu projít i přes ten nejlepší firewal//znám HTML,programuju v C++-připojuju se přes jižní pól//znám hesla do linuxu,windowsu,unixu-mám hacklou verzi ICQ//v reálnym životě neexistuju//
GIPSY aka CIGGA://WWW tečka hip hop virus tečka com//falešný rapeři poznají,co je to syndrom//skrze cigaworm volty,ampéry,ohm//zničim každýho,komu vadí,že sem MC ROM//hej Marpo...díky za inspiraci//rád se objevím s tebou na další kompilaci//budeme hákovat,kopat,sekat,frázovat//a každej náš rým bude jako kilowatt//čistý energie proudící v síti celýho světa//a kdo náš virus neustojí,to je sketa//vzdávám respekt všem MCs,co jsou real//pro takový jsem žádnej virus nikdy netvořil//my tady s Marpem píšem zdrojovej kód//v jazyce fuck you++ užíváme destruction mode//pro všechny toye to je red hot chilli//sračkový rapíci,je čas abyste skončili//.

MARPO-MRDÁM TĚ feat GIPSY(text)

Marpo:Volám Jenifer Lopez,chci s ní udělat RNB trek,chci vidět jestli má doopravdy tak velkej zadek,chci ji přes něj plácat dickem v její vile zatímco ona bude řvát latinskej mazec.Paris Hilton si mě fotí na motorolu a cpe mi jazyk do pusy,povídám jí-přestaň dělat blbosti a zavolej ségře ať si může zašukat taky Gipsy.Posílám maily Cameron Diaz a zvu ji na rande abych zjistil jestli na té Marry vážně něco je.Dneska jsem měl fotku v blesku jak s Angelinou Joelie souložíme na podlaze.Koupil jsem si výlet na Hawaii kde na mě čeká Tara Reid,natáčíme soukromý prcičky na kazetu kterou prodám na ebay,a můžeš si bejt kurva
jistej že tohle není fejk.Přestává mě bavit Courtney Cox která mi neustále brečí do telefonu že už nemá přátelé,nesnášim ne-dokonalý ženský který sou neschopný a tlustý jako je deník Bridget Jonesové.Vyrážim na mega turné-s Kylie Minogue jako mym předskokanem budu jezdit po celym světě.Píšu email Sarah Jesice Parker že až budu v New Yorku že si dáme sex ve městě.
Hook:Gipsy:Mrdám tě,narvu ti ho čubko do kundy,seš děvka a všichni to ví,kouříš mě,nastříkám ti to na kozy,nic jinýho si ani nezasloužíš.
Marpo:Přepadla mě Lucy Liu,vytáhla mě z přednášky a rozdává si to se mnou v kabince obchodního domu.Mam nohy strčený v nějaký tašce a říkám si jestli to má do prdele vůbec cenu,koukám na bednu a tam Sharon Stone dává nohu přes nohu v základním instinktu.Přepnu na MTV kde Britney Spears a Christina Aguilera předváděj šíleně nudnou lesbickou scénu.Vyrážim do Karibiku-užívat si na pláži-popíjet mochito,nafotit tam booklet Halle Berry,která mi ho nafotí ze známosti úplně zadarmo.Píšu Charlize Theron že až dotočí poslední scénu,jestli by nechtěla přitáhnout čerstvou manželku Kevina Kostnera na trojku,Jenifer Aniston mám nahou přivázanou na obojku.Penelope Cruz se právě vrátila z Itálie,pořád žárlí-prohlíží mi mobil a poslouchá s kým si zase Marpo telefonuje,vyptává se mejch fellas a pořád na mě někde něco zjišťuje,uhh tohle mě pěkně sere.Ležim na posteli když v tom mi hned píše Carmen Elektra,že se s manželem rozvedla a má dvě letenky na carneval do Ria.Gipsy:Dáme čáru a pak zašoustáme si,na pláži oh bejby vylížu ti píču a co ty?Dělám ti to ze zadu při tom tě tahám za vlasy,nemůžeš se dočkat až ho budeš mít v prdeli.Hook:Gipsy:Mrdám tě,narvu ti ho čubko do kundy,seš děvka,a všichni to ví,kouříš mě,nastříkám ti to na kozy,nic jinýho si ani nezasloužíš,..........Píčoooo............

O polibcích

7. září 2006 v 15:44 | Alex |  Láska
Polibek
1.Polibek na ruku.........................Ctím tě.
2.Polibek na tvář...........................Chtěl bych,abychom zůstali přátelé.
3.Polibek na šíji.............................Chci tě.
4.Polibek na rty.............................Miluji tě.
5.Polibek na ucho..........................Jen si stebou pohrávám.
6.Pohledy do očí..........................Polib mě.
7.Htaje si s tvými vlasy..................Nemůžu bez žít.
8.Má ruce kolem tvého pasu..........Vychutnávám si tě.
Tři dobré rady
Pro dívky:Když je chlap na tebe drzý,zpohlavkuj ho.
Pro chlapce:Když tě dívka pohlavkuje,polib ji.
Pro dívky a chlapce:K líbání nepatří oči-kdo je má otevřené,často přehlédne to nejdůležitější.
Zásady správného líbání
Příliš tlusté pysky se nakonec slysují
Neptej se zda smíš líbat.prostě to jen udělej,nebo jdi od toho.
využij každe vhodné i nevhodné příležitosti k líbání.
!!!!!NEZAPOMĚN!!!!
Růže je růže,fialka zůstane fialkou.Polibek však není žádným polibkem bez řádné dávky vášně.proto otevři ústa,zavři oči a libej,líbej,líbej-opakování je matka znalosti.

Růže

7. září 2006 v 15:02 | Alex |  Láska

Citáty

7. září 2006 v 14:58 | Alex |  Láska
Tak tohle mám od Pettttika.Má to taky na blogu:
Děvče se zeptalo chlapce,jestli si myslí že je pěkná a on odpověděl ne.
Zeptala se ho,jestli by sní chtěl být navždy a on odpověděl ne.
Potom se ho zeptala,jestli by plakal kdyby odešla a on odpověděl ne.
Řekla dost,odešla pryč,slzy padaly dolů po její tváři a chlapec jí chytil za ruku a řekl jí: ,,Nejsi pěkná,si nádherná,nechci být s tebou navždy,já potřebuji být s tebou navždy,neplakal bych kdybys odešla.......umřel bych.....

Líbací stupnice

7. září 2006 v 14:46 | Alex |  Láska
Podle mě to je kravina ale kamoška to tady chtěla,takže na její přání to sem dávám:
1.Držení za ruce.
2.Ruka kolem pasu.
3.Pusa na dobrou noc.
4.Líbání delší než tři minuty nez nádechu.
5.Líbání s otevřenou pusou.
6.Jazyky.
7.Mazlení od pasu nahoru-venku.
8.Mazlení od pasu na horu-v posteli.
9.Mazleni od pasu dolů.
10.Kompletní akce.

Sms

7. září 2006 v 14:37 | Alex |  Láska
Milovat a být milován,je jako slunce,které hřeje z obou stran.
Tak jako den začíná sluncem a noc tmou,já nekrásnější zpomínkou.na Tebe!!!
Nad hlavou máš křídla motýlí,otevří prosím oči na chvíli.Co na těch křídlech můžeš číst?Že jen s tebou chci lásko být......
Ty jsi má láska ty jsi můj sen, a proto milovat budu tebe jen....
Chci žít jen pro tebe,tobě chci své srdce dát,Tebe potká láska moje,Tebe chci milovat!
¨Láska je krásná,když dva se rádi mají.Láska je bolest,když jeden zradí......
Mám tě ráda a ty to víš,doufám že mě nezradíš..............
Láska není jen mít rád,to dokáže i dítě.Težší je však milovat a říct vářím si Tě!
Jen tebe chci milovat,jen pr Tebe žít,lásku ti slibovat věrná/ý ti být........
Kolik,je hvězdiček,tolik ti posilám hubiček............
Pac a pusu na čumáček,posílá ti tvůj mláček.......
Napsal/a jsem na kousek papíru,Tvoje jméno,ale neštastnou náhodou jsem ho ztratil/a.Napsal/a jsem Tvoje jméno na svoji ruku,ale když jsem si myl/a ruce,tak se mi smylo.Napsal/a jsem Tvoje jméno na písek,ale vlny ho pohltily.Napsal/a jsem Tvoje jméno do sněhu,ale slunečné ruce,ho rozpustily.Napsal jsem si Tvoje jméno do srdce a zůstalo tam navždy!!
Proc se stale ucit,hlavicku si mucit,líbat se jde snaze a je přitom blaze.
Ptá se láska přátelství ,,Co tady děláš kdyz jsem tady já?" a přátelství odpovídá ,,Utírám slzy ktéré ty způsobíš......."
Zivot je jedno velké bludistě,najdem cestu ven?Svět je velkým jevistěm,v němž každý musíme hrátí.I když tvé srdce krvácí,tvář se musí smáti!
je mi smutno na dusi,v ocich mám slzy,prosimtě oepiš-a to hodně brzy!
Já jsem tu sama a ty jsi pryč,nemůžu bez tebe fakt dělat nic!Mislím stále jen na tebe,tak proč sakryš musíme být tak daleko od sebe?
Chci k tobě patřit jako král patří k hardu.Chci být v tvém obětí a cítit tvou lásku,ale tohle už nevisí ani na vlásku.Chci té líbat a držet kolem krku,chci s tebou sedět při západu slunce a držet tě za ruku.Chci vše hodit za hlavu a byt jen s tebou,ale to bys i ty musel/a chtít být semnou.jsi slunce zářící z mých očí,hvězda na nebi nejjasnější,když tě vidím,srdce mi poskočí,pak jsem nejšťastnější.

Kousek žiwota....

2. září 2006 v 0:21 | Kája
Ahoj jmenuju se Samantha ale wšíchni mi říkají Sam.Je mi 15.Bydlím u babičky na wesnici už asi 4 roky.Přestěhowla jsem se k ní kwůli swému býwalému ale popořadě...
Tenkrát mi mohlo být tak 10 let.Od mala se kamarádím ze staršíma.W 5 letech jsem se bawila s děckama tak od 15.S děckama w mým wěku jsem se nebawila.Bawila jsem se wždycky spíš s klukama.Jsem twrdší typ a wždycky jsem byla wychowáwaná jako chlap,takže holky byly podle mě blbý fifleny.Bydleli jsme w Brně a postupem času jsem s partou dělali různej bordel po celým Brně.Chodily na diskotéky atd.W celý partě jsem byla jediná holka.
Jednou jsme byly ale na naší oblíbené diskotéce.Tam jsem poprwé potkala Kamila.Byl wysokej,krásný hnědý oči,tmawý wlasy,krásně opálenej.Byla jsem z něj totálně odwařená...Na naší diskotéce jsem ho potkala ještě hodněkrát.Nic se ale nestalo.Až na moje narozeniny.Dost jsme s klukama pily.Stála jsem u Baru když hrál ploužák a Kamil došel jestli si s ním zaploužím.Byla jsem w sedmém nebi ale nedala jsem se na sobě nic znát.Ploužily jsem na wšechny ploužáky až do konce diska.Kamil se pak nabídl že mě doprowodí.Celou cestu jsem si dost hrubě kecali.Nakonec jsme si wyměnily čísla.Že si zítra někam zajdem.Souhlasila jsem.Na rande jsem chodily asi tak půl roku,flirtowali přes esemes atd.Dlouho jsem ho zkušela.Já se totiž nenáchám jen tak rychlo zbalit.Po půl roce jsme šli na další randíčko.A tenkrát mi Kamil donesl kýbl tulipánů a růží (růže na znamení lásky a tulipány proto že jsou to moje nej kytičky:-D)a řekl mi že mě miluje a že by se mnou chtěl být.Byla jsem šťastná a hned mu řekla ano.Od té doby jsem se mělo jako princezna,Kamil mě nosila na rukách a já byla welice šťastná.
Uběhly dwa měsíce,když došlo na naši prwní hádku.Tenkrát padla prwní facka a prwní nadáwky typu:seš kurwa,děwka atd.Tenkrát jsem si říkala jó můžu si za to sama.Ale facky lítali čím dál častěji.Potom následowali pěsti,škrcení,atd.Kamila jsem oprawdu moc milowala.Neustále jsem si říkala že ho to přejde.Kamil byl strašně žárliwý a wšechny hádky byly o tom že ho prej podwádím.Kwůli Kamilowi jsem stratila swou partu.S Kamilem jsem byla každý den aby si nemyslel že ho podwádím.Přesto mě mlátil dál.Pokaždé ale došel a prosil mě ať ho neopuštím.Pokaždé jsem podlehla.
Takhle to šlo asi rok,do mých narozek.Na mé narozky jsem šli pařit s jeho kamarády.Jeho nej kamarád Luboš byl tenkrát strašně smutnej.Jeho holka kterou strašně moc milowal mu zlomila srdíčko,tak jsem ho utěšowala.Pak jsem mu dala kamarádskou pusu na twář aby nebyl smutnej.Kamil to samozřejmě widěl tak mě odtáhl pryč.Zmlátil mě tak že jsem měla otřes mozku wnotřní krwácení a zlomený žebra skončila jsem w nemocnici.
Moje mamka byla totálně na nerwy.Bylo jí strašně líto toho že jsem jí neřekla že mě Kamil mlátí.Pokáždé když jsem byla domlácená tak jsem matce nakecala že jsem se tak wymlátila na skejtu.Wšem jsem lhala nikdo to newěděl.
Matka tenkrát rozhodla že se odstěhuji k babičče.No a tak jak řekla tak udělala.Jakmile mě pustily z nemocnice tak jsem odjela k babičče.Kamil se několikrát pokoušel w nemocnici ke mě dostat ale nikdy ho ke mě nepustily.
A jaký je konec???NA Kamila jsem trestní oznámení nepodala,jestli jste si mysleli že jo.Wesele jsem si žila u babči až se KAmil po 3 rokách doslechl že mám kolíka.Dělal mi ze žiwota peklo.Byla jsem z něj fakt na dně.Bohužel mýho kolíka to zjewně nesralo.Wůbec se o mě nestaral.Půl roku jsem žila we strachu že se objewí Kamil a namele mi tak hubu že si půjdu lehnout wedle swé kamarádky Markétky na hřbitow...Po půl roce jsem se ale nasrala a podala na něj trastní oznámení.A wýsledek???Asi půjde sedět nebo se půjde léčit nebo oboje....Teď jsem oprawdu w poho.I když wím že až Kamil wyleze z lochu tak se mi bude chtít pomstím.Ale toho se nebojím.Dneska jsem jiná.Jsem mnohm twrdší a nebudu si srát žiwot člowěkem kterej je nemocnej.
THE END SAM

Psychotropní léky

1. září 2006 v 17:09 | Alex |  Drogy
Popis:Jedná se o často zneužívané preparáty s vysokým rizikem návyku, ev.rozvoje závislosti.Existuje zde i nezadnebatelné roziko předávkování se smrtelnými následky.Všechny tyto léky se objevují na černém trhu a slouží buď jako náhrada či doplněk opiátů(heroin),nebo se používají jako zdroje k výrobě ještě účinnějších drog.