Penízky

29. ledna 2007 v 14:46 | Alex |  Orientální skupina Djamel
Vše, co jsem dosud jmenovala, má za účel vytvořit co nejvhodnější prostředí pro penízky a flitry. Penízky zvoní, flitry se lesknou. Nejvhodnější je obojí kombinovat.
Podobně jako každá z nás preferuje stříbrné nebo zlaté šperky, vybírá si žena šátek se stříbrnými, či zlatými penízky.
Druhů penízků je celá řada od různých výrobců. Mívají trochu jiný zvuk, tvar, úpravu a jinou váhu.
Lehčí a slabší penízky bývají tišší a spíše chřestí. Jsou vhodné pro začátečnice nebo na dlouhý tanec, protože se s menší zátěží tolik neunavíte.
Těžší a silnější penízky zpravidla zvoní a mají výraznější zvuk.
Přestože se penízky zpočátku lesknou, dříve nebo později získávají specifickou přirozenou patinu. Aby se šátek blýskal a byl krásný i za intimního osvětlení, měl by být zdobený flitry (stříbrnými, zlatými či dokonce barevnými), které dají šátku zvláštní nádech. Flitry se vyrábí v různých barvách a zajímavých tvarech
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peníze téměř zdarma Peníze téměř zdarma | 30. ledna 2008 v 20:12 | Reagovat

Chcete si vydělat minimálně 6$ jen za svůj názor na stránky a pak dále od 1$ do 25$ za každý další názor? Tak se zaregistrujte na http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=xawexi a získejte desítky dolarů! Myslim, že je to skvělý způsob jak si vydělat trochu penez a doopravdy to funguje! Já zatím operuji s 30$ a snažím se dál. Byl bych moc vděčný, kdyby jste mě refferovali.

S pozdravem, Kuba.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama